For Rent in Netanya

1 listing in Agamim

next to the beach 6
Rent Cottage Agamim

next to the beach

4 rooms 120 sqm 104 ₪/sqm
12,500 ₪
$4,300 · €3,675

Get new for rent listings by email

Menu

Newsletter subscription

Subscribe