For Rent in Netanya

1 listing · Office

OFFICES CITY CENTER NETANYA 7
Rent Office Centre Ville

OFFICES CITY CENTER NETANYA

6 rooms 143 sqm 52 ₪/sqm
7,500 ₪
$2,588 · €2,213

Get new for rent listings by email

Menu

Newsletter subscription

Subscribe