For Rent in Netanya

1 listing · Penthouse

en plein coeur de netanya 6
Rent Penthouse Canyon

en plein coeur de netanya

5 rooms 160 sqm 55 ₪/sqm
8,800 ₪
$3,027 · €2,587

Get new for rent listings by email

Menu

Newsletter subscription

Subscribe